Menü
Sepetiniz

Kargo ve Teslimat Seçenekleri


Kargo ve Teslimat Seçenekleri


Sizlere en iyi ve hızlı servisi vermek için siparişlerinizi PTT kargo ile yolluyoruz. Standart teslimat seçeneği ile oluşturulan siparişler 1-7 iş günü içinde teslimat garantisiyle tarafınıza ulaştırılacaktır.
*Kampanya dönemlerinde bu süre değişiklik gösterebilmektedir.


Siparişimde adres değişikliği yapabilir miyim?
Hesabım sayfanızdan sipariş durumunuzu kontrol ettiğinizde, eğer siparişiniz "Hazırlanıyor" durumunda ise, adres değişikliği talebinizi çağrı merkezimize iletebilirsiniz. Siparişiniz "Hazırlanıyor" dışında herhangi bir durumda ise, adres değişikliği yapılamamaktadır.
Siparişim ne zaman kargoya verilecek?
Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Standart teslimat ile olışturulan siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderimi ortalama 1-7 iş günü içerisinde sağlanacaktır.
Siparişim kargoya verilmiş. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?
Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizin takibini, üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda siparişleriniz listeleyerek görebilirsiniz. Kargoya verilen siparişinizin yanındaki kargo linkine tıklayarak, siparişinizin kargodaki durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca size yollanan “Siparişiniz kargoya verilmiştir” bilgilendirme e-postasından da takip numaranıza ulaşabilirsiniz.
Kargo ücreti ne kadar?
Sitemiz üzerinden yapacağınız standart teslimat seçilerek yapılan alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit 16 TL'dir.