Menü
Sepetiniz

Çorap


Kışlık Termal Çorap Çeşitleri, Modelleri Ve Fiyatları


Eylül ekim kasım derken bakmışsınız soğuk havalar gelmeye başlamış. Özellikle soguk hava değişimlerinden etkilenmemek için üst üste katkat  giyindiğimiz dönemleri aklınıza gelsin... Ama ne var ki hayat her türlü devam ediyor değil mi?  Çocuklarınız okula gidiyor, siz ise işe gitmekle ugraşırken... Bu arada çocuğunuz için aklınıza gelen en önemli sorunsa bu soğuk havalardan etkilenerek sogukda havada üşütüp hasta olması... Bu nedenle siz onun için birçok önlemler almak mecburiyetindesiniz. O zaman termal giyim konusunda bilgi edinmeye ne dersiniz? Termal giyim ürünlerinde termal çorap, termal ürünler gibi çeşitli giyim ürünleri bulunmaktadır. 


 Ayicgiyim.com sitesinde değişik termal giyim ürünlerini ekonomik oranlarda satışı yapılmaktadır. Sitemizde satışa sunulan termal çorap, termal atlet ya da termal tayt gibi ürünlerin kalitesi ise yüzde yüz doğal ve kimyasaldan ürünlerden uzak üretilmiş tekstil çalışmasının ürünüdür. 


Termal denildiğinde ilk ne akla gelmeli? İlk önce sıcak aklınıza geldi değil mi? Haksız da sayılmazsınız, ama bir noktaya kadar. Şöyle ki termal ürünler vücut ısısını koruyucu en iyi özelliğe sahip olan, vücuda nefes alma engeli oluşturmayan, kullanımı ile hareket kısıtlılığı yaratmayan ürünlerdir. Örnek olarak soğuk kış aylarında giymiş olduğunuz eteğin, pantolonun altına termal çorap giydiğiniz takdirde hem üst üste çorap giyme gibi sıkıcı bir durumdan kurtulmuş olursunuz hem de estetik görüntüsüyle giydiğiniz kıyafetinizden dolayı gün boyu üşümekten ya da iç ortamlarda terlemekten kurtulmuş olursunuz. Diğer yandan sıcak yaz aylarında giydiğiniz çorabın terden dolayı ayaklarınızı kokutması ne kadar da rahatsız edici oldugunu bilirsiniz. İşte bu aşamada termal çorap kullanımını tercih ederseniz bu şikâyetlerini ortadan kalkacak ve vucudunuz rahata kavuşacaktır...


Termal çorap fiyatlarına gelinecek olursa da fiyatlarımızı sitemizden uygun kargo seçenekleriyle inceleme karşılaştırma imkanına sahipsiniz.uygun fiyatları temsil eden termal çorap ürünlerimizdeki kaliteyi gördüğünüzde uygun demekle neyi kast etmek istediğimizi anlayacaksınız. 


Evet, termal çorapların özellikleri neler ki kaliteden söz ediliyor? Termal çorap özellikleri konusunda ise inovatif çorap olduğu söylenebilirken, viloft, yün, yarı sentetik elyaf karışımıyla üretilebilmektedir. Kalkan oluşturarak vücut ısısının stabil kalmasını saglayacak şekilde üretilmiştir.


Marka: Pro Çorap Model: proyn12613
Lambswool, saf ve yumuşak kuzu yününden üretilen özel bir iplik çeşididir. Doğal, esnek bir yapıya sahiptir. Sıcak tutma özelliği oldukça yüksektir.Lambswool ile bir araya getirdiğimiz termal grubumuzdaki ürünler ise ilk kez PRO ÇORAP tarafından üretilmiş olup, ekstra sıcak tutar özelliktedir...
₺75,00
Model: emrdibtcrp
Şeker Hastaları için Özel Dikişsiz Şirin Çorap 40-44 arası Çorap İz Bırakmayan Esnek Lastik Antimikrobiyal Çorap, Bambudan Üretilmiştir..
₺45,00
Marka: Pierrecardin İçgiyim Model: prcdnerkcrp01
BORDO,SİYAH.LACİVERT,GRİ,YEŞİL,RENK KOMBİNLERİ İLE KIRÇILLI DESEN KARIŞIK RENK OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR PİERRE CARDİN DİKİŞSİZ ERKEK BAMBU ÇORAP #çorap #tülçorap #inceçorap #kilotluçorap #asortiçorap # bayançorap #fantaziçorap#desenliçorap #modelliçorap #patik #patikçor..
₺13,00
Desensiz 20 Den Dizaltı Tül Çorap özge
Yeni Sıcak
Marka: Özge Çorap Model: özgtlcrppnt
20 Den Dizaltı -Çorapların lastik kısmı elastan olduğundan deforme olmaz, kesinlikle sarkmaz. -Lastik ve burun kısımları takviyeli olarak üretilip, kaçma riski en aza indirilmiştir. NOT:Varis hastalığının en büyük ..
₺19,00
Diyabetik Bambu Staray Çorap
Yeni Sıcak
Marka: Staray Çorap Model: strybmbdybtik
%85 Bambu %15 Elastan Ürün Ayağı kavrayan ve hava aldıran özel dokusu ayaklarınız için sağlık,ferahlık ve konfor sağlar. Diyabet hastalarına uygun özel tasarlanmış esnek lastik bacaklarınızda iz oluşumunu engeller.Ayak rahatlığınızı saplayabilmek için özel dikişsiz burun uygulanmıştır.Diyabet hastal..
₺45,00
Marka: Staray Çorap Model: stryskt1001
Erkek Staray Bambu Dikişsiz Çorapdikissizbirinci sınıf bambu çorap güvenerek alıp kullanabileceginiz 40-44 numara ayaga uygun kaliteli güzel bir çorapsenelerdir işyerimizde sattıgımız kalitesini bildigimiz güvendigimiz birinci sınıf kaliteli dikişsiz yazlık hatta kendimizin kullandıgı güzel bir çora..
₺45,00
Marka: Staray Çorap Model: stryptk1001
Erkek Staray Bambu Dikişsiz Spor Patik Çorapdikissizbirinci sınıf bambu patik çorap güvenerek alıp kullanabileceginiz 40-44 numara ayaga uygun kaliteli güzel bir çorap..
₺40,00
Erkek Termal Kalın Kışlık Çorap Berso
Yeni Sıcak
Model: brsthrml01
Erkek Termal Kalın Kışlık Çorap Bersobu çorap çok özel bir çoraptır firmanın üretim aşamasından tutunki ürünün kullanılan ipliği kullanılan makina tesisi olsun birinci sınıf bir çorap dır. Çorapı satın aldıgınızda kullandıgınızda çok kaliteli bir çorap aldıgınızı ilk ellediğinizde anlayacaksınız çor..
₺55,00
Model: mlncrp01
Fosforlu Mikro Bayan ÇorapYeni sezon bayan fosforlu rengarenk patik çorap,#çorap, #tülçorap , #inceçorap, #kilotluçorap, #asortiçorap, # bayançorap , #fantaziçorap, #desenliçorap, #modelliçorap, #patik, #patikçorap ,  #çocukçorap, #bayanpatik #erkekçorap #erkekpatik #babet #babetçorap #çorab #..
₺23,00
Model: quzzocrp
Guzzo Erkek Yün Termal Çorap %42 Yün: %100 Hayvanlardan Üretilen Bir İplik Çeşidi Olmasından Dolayı Ayaklarınızın Yumuşak Olmasını Sağlar. Termal Özelliği Yün Çorabın Üretilmesinde Üstün Teknoloji Kullanılmaktadır. Hava Koşullarında Soğuğa Karşı Tampon Bölge Uygulanır. Ayağın Terlemesini Önleye..
₺55,00
Marka: Penti çorap Model: ft15
Penti Fit 15 Külotlu ÇorapÜRÜN AÇIKLAMASI KADIN %85 Naylon %15 Elastan NYLON Külotlu çorap..
₺65,00
Marka: Penti çorap Model: pntmtkltçrp01
Penti Mat 20 Külotlu Çorap Burnu dayanıklı KADIN NYLON İnce Külotlu çorap %89 Polyamid %11 Elastan Mat Külodu dayanıklı Mat 20 Külotlu Çorap..
₺60,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)