Menü
Sepetiniz

Bayan Atlet

Bayan Atlet

Kadın atletlerimiz Kadın korseli atletlermiz ve kombinezonlarımızla sıcak tutacak ürünleri tercih ediniz. Koleksiyonumuz, süper nefes alabilen ve sıcaklığınızı düzenlemeye yardımcı olan Cool Comfort kumaşları içerir. Termal seçenekler, hafif kalırken ısıyı kilitlemek için idealdir. Yerleşik destek ve ayarlanabilir öğelere sahip stillerin yanı sıra şekillendirme teknolojisine sahip korseli atlet seçeneklerine bakın

Marka: Tutku Underwear Model: ttk0135
Tutku Bayan Ribana İp Askılı Atlet  %100 pamuk ipliğinden ribana kumaş olarak üretilmiştir. Ribana kumaş olması ürüne esneklik ve rahatlık katar. Tüm çeşitler teniniz ile barışık, cilde nefes aldıran, tüm gün giyime uygun şekilde tasarlanmıştır. Yıkama talimatlarına uygun şekilde yıkars..
₺85,00
Marka: Tutku Underwear Model: ttk0140
Tutku Beyaz Ribana Bayan Kalın Askılı Güpürlü Atlet Tutku Beyaz Ribana Bayan Kalın Askılı Güpürlü Atlet %100 pamuk ipliğinden ribana kumaş olarak üretilmiştir.  Ribana kumaş olması ürüne esneklik ve rahatlık katar.  Tüm çeşitler teniniz ile barışık, cilde nefes aldıran, tüm gün gi..
₺85,00
Marka: Kota İçgiyim Model: kt2007
Yeni sezon bayan thermal fanila s-m/l-xl/battal beden olmak üzere renk seçenegi siyah-gri olarak ürünlerimiz gelmiştir. #new #newseason #newseasons #thermal #kıds #çocuk #içgiyim #fanila #kışlıktayt #yüzükcütekstil #tayt #istanbul #kayseri #türkiye #asker #soguk..
₺185,00
Marka: Tutku Elit İçgiyim Model: ttkelt2203
Tutku Elit Modal Bayan  Elastan  Uzun Kol Atlet-Baditutku seheryıldızı firmasının en üst kalitesi olan elit markası bu markanın en kaliteli ürünleridir bu ürünler en kaliteli pamuklardan modal viskon iplikler kullanılarak üretilmiştir.tutku elit marka ürünler vucudunuzu en iyi şekilde sara..
₺150,00
Marka: Tutku Elit İçgiyim Model: ttkelt2002
Tutku Elit Modal Bayan  Elastan Geniş (kalın) Askılı Atlettutku seher yıldızı firmasının en üst kalitesi olan elit markası bu markanın en kaliteli ürünleridir bu ürünler en kaliteli pamuklardan modal viskon iplikler kullanılarak üretilmiştir.tutku elit ürünleri uzun süre kullanımkolaylıgı sagla..
₺120,00
Marka: Tutku Elit İçgiyim Model: ttkelt2003
Tutku Elit Modal Bayan  Elastan Geniş (kalın) Askılı Sporcu Atlettutku seher yıldızı firmasının en üst kalitesi olan elit markası bu markanın en kaliteli ürünleridir bu ürünler en kaliteli pamuklardan modal viskon iplikler kullanılarak üretilmiştir.tutku elit sırtının çapraz olması kol kısımlar..
₺120,00
Tutku Elit Modal Bayan  Elastan İp Askılı Atlet
Yeni Sıcak
Marka: Tutku Elit İçgiyim Model: ttkelt2001
Tutku Elit Modal Bayan  Elastan İp Askılı Atlettutku seheryıldızı firmasının en üst kalitesi olan elit markası bu markanın en kaliteli ürünleridir bu ürünler en kaliteli pamuklardan modal viskon iplikler kullanılarak üretilmiştir.tutku elit marka ürünler vucudunuzu en iyi şekilde sarar ve kulla..
₺120,00
Marka: Tutku Elit İçgiyim Model: ttkelt2202
Tutku Elit Modal Bayan  Elastan  Kısa Kol Atlet-Baditutku seheryıldızı firmasının en üst kalitesi olan elit markası bu markanın en kaliteli ürünleridir bu ürünler en kaliteli pamuklardan modal viskon iplikler kullanılarak üretilmiştir.tutku elit marka ürünler vucudunuzu en iyi şekilde sara..
₺140,00
Tutku Elit Modal Bayan  Elastan Sıfırkol Atlet
Yeni Sıcak
Marka: Tutku Elit İçgiyim Model: ttkelt2201
Tutku Elit Modal Bayan  Elastan Sıfırkol Atlettutku seher yıldızı firmasının en üst kalitesi olan elit markası bu markanın en kaliteli ürünleridir bu ürünler en kaliteli pamuklardan modal viskon iplikler kullanılarak üretilmiştir.tutku elit ürünleri uzun süre kullanımkolaylıgı saglayacak bir ür..
₺125,00
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)