Menü
Sepetiniz

Sütyen

Sütyen
Göğüsleri dik tutan, destekleyen ve estetik gösteren iç giyimin temel parçalarından. Sütyenler de, kadınların temel ihtiyaçları listesinde zirvelerde.
Tişört sütyen: En yaygın kullanılan, sütyen deyince akılda canlanan temel model. Her kadının dolabında dolgulu ya da dolgusuz bir tişört sütyen mutlaka vardır.
Push-up sütyen:
Fonksiyonel sütyenlerden. Göğüsleri dolgun göstermen için tercih edilen, dolgulu modellerden.
Lifting sütyen: Göğüsleri alt kısmından destekleyip kaldıran sütyen modeli.
Push-up sütyenlerle arasında ufak bir fark var. Push up sütyenler daha dolgun görünüm verirken, lifting sütyenler göğüs kütlenizi daha iyi göstermeyi hedefler.
Toparlayıcı sütyen:
Büyük göğüsleri kavrayıp sabitlerken, daha dik ve yuvarlak bir görünüm kazanmalarına yardımcı olur. Kelimenin tam anlamıyla toparlayıcıdırlar.
Minimizer sütyen:
Göğüsün daha küçük, estetik ve sabit görünmesine yardımcı olan sütyenlerdir.

Balen: Sütyenlerde, memelerin (göğüslerin) alt kısımlarına denk gelen metal ve yarım ay şeklinde olan parçalar. Göğüslerin daha dik ve güzel görünmesini destekler.
Beden ve kap: Beden göğüs kafesinin çevresinin ölçüsü; kap ise göğüsün hacminin ölçüsüdür.
Agraf: Sütyen kopçasına eklenerek, sütyen bedeninin bir beden büyümesine yardımcı olan parça. Tamamen sütyen koçası mantığıyla çalışır, dikiş gerektirmez ve pratiktir.


Marka: Billiza İçgiyim Model: lizemzirme
PENYE EMZİRME SÜTYENİ Bebeğinizi rahat ve sağlıklı bir şekilde emzirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Emzirme sütyenlerinin ve atletlerinin göğüs çıkış penceresinde dikiş yoktur. Rahat ve kolay açılan klipsleri , çamaşırınızı çıkarmadan bebeğinizi kolay emzirmenizi sağlar...
₺125,00
Model: sffstynaskı
Yazı her mevsim içinde hissetmen için bu askılar tam sana göre.....
₺20,00
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)