Menü
Sepetiniz

İşimizin Özü İplik RSS Feed

İşimizin heralanında iplik ipliksiz bir tekstil düşünülemez, iplik hayattır, iplik olmazsa olmazımızdır.
23 Ara Supima Pamuk İpliğinin Kullanım Alanları ve Özellikleri
abdullah 0 529
Supima normal pamuktan iki kat daha güçlüdür ve bu da olağanüstü esnek ürünler üretir. Bütün pamuklular eşit değildir. SUPIMA ve normal pamuk aslında iki farklı ve farklı pamuk ırklarıdır. Dünyada y..
18 Ara Organik Pamuk Nedir
0 519
Organik pamuk tarımı ile ilgili çalışmalar 70’li yıllardan itibaren dünyada gelişmeye başlayan çevre bilincinin bir sonucu olarak ilgi görmeye başlamıştır. Çevre kirliliği kavramını oluşturan..
18 Ara Vıloft İpliğinin Kullanım Alanları ve Özellikleri
www.ayicgiyim.com 0 621
Viloft®, kıyafetlerde maksimum düzeyde rahatlık sağlayacak şekilde tasarlanmış sürdürülebilir bir viskon elyaftır ve dünyadaki tek düz viskoz elyaftır. Elyafların benzersiz şe..
17 Ara Bambu İpliğinin Kullanım Alanları ve Özellikleri
2 804
  Bambu elyafının üretimi, viskon elyafınınkine benzemektedir. Viskona benzer özellikler taşısa da ipek ve kaşmir tuşesi vermesi ile farklılaşır. %100 Bambudan mamul ürünler de merserize işlem..
15 Ara Tencel  İpliğinin Kullanım Alanları ve Özellikleri
0 523
Doğallık, Yüksek Mukavemet, Renk Haslığı, Esneklik, Parlaklık, Konfor Rejenere selülozik esaslı bir elyaf türü olan tencel, yoğun mekanik işlemlere karşı yüksek bir dayanıma sahiptir. Yü..
14 Ara Modal İpliğinin Kullanım Alanları ve Özellikleri
abdullah 0 680
Rejenere Selülozik, Mukavemetli, Parlak, Yumuşak, AsilKayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir  lif çeşitidir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıd..
15 Eyl Viskon İpliğinin Kullanım Alanları ve Özellikleri
abdullah 0 8839
Viskonun hammaddesi kayın ağacıdır; aynı pamuk gibi selülozdan oluşur. Viskon üretimi sürecinde akışkan hale gelen selülozun yapısında, hemen hemen hiç kimyasal değişiklik olmaz. Filament ol..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)