Menü
Sepetiniz

Blog RSS Feed

26 Eki Kadın iç giyim çeşitleri, özellikleri ve tasarrufları
www.ayicgiyim.com 0 34
İç çamaşırı, bir kadının ruh halini ve özgüvenini büyük ölçüde etkileyebilecek bir gardırobun parçasıdır. Rahat, kaliteli ve tabii ki güzel iç çamaşırı takımları, kendinizi daha çekici ve arzu edilir ..
30 May Kuşak Nedir, Korse denemek için 4 neden ve şaşırtıcı faydaları
www.ayicgiyim.com 0 59
Kuşak nedir ve bir tane kullanmalı mıyım? Korse denemek için 4 neden ve şaşırtıcı faydaları (daha iyi duruş dahil!)Modern kuşaklar geleneksel tasarımlardan farklıdırEn son ne zaman birinin en iyi şeki..
11 Mar Ptt Kargo Misyon Vizyon ve İletişim bilgileri
www.ayicgiyim.com 0 95
Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz ​ Misyon Bildirimi “Posta, kargo ve bankacılık alanında, toplumsal sorumluluk bilinci ile ..
25 Şub American Express Kartı Nedir?
www.ayicgiyim.com 0 176
American Express Kartı Nedir?"AmEx" olarak da bilinen American Express kartı, halka açık finansal hizmetler şirketi American Express (AXP) tarafından markalı bir elektronik ödeme kartıdır. American Ex..
19 Şub Discover Card nedir?
0 492
Discover Card nedir?Discover Card, Amerikan finans hizmetleri şirketi Discover Financial (DFS) tarafından verilen bir kredi kartı markasıdır.1985 yılında perakendeci Sears Roebuck & Co. tarafından piy..
19 Şub MasterCard nedir?
www.ayicgiyim.com 0 161
MasterCard nedir?MasterCard, küresel ödeme endüstrisinde Visa'nın arkasında yer alan en büyük ikinci ödeme ağıdır. Diğer büyük ödeme ağları arasında American Express ve Discover bulunur. MasterCard, M..
18 Şub Visa Kartı
www.ayicgiyim.com 0 186
Visa Kartı Nedir?Visa kartı, Visa ağını kullanan ve Visa markalı bir ödeme kartıdır. Şirket başlangıçta kredi kartlarını yayınladı, ancak o zamandan beri banka, ön ödemeli ve hediye kartlarını da i..
14 Şub İç Giyim Modeli Olmanın 5 Adımı
www.ayicgiyim.com 0 90
İç Giyim Modeli Olmanın 5 Adımıİç çamaşırı sektöründe çalışmak için ne gerektiğini hiç merak ettiniz mi? Onu takip etmeyi düşünüyor musunuz, ancak başarılı olma yeteneğiniz olup olmadığından emin deği..
12 Şub 2021'in en iyi iç çamaşırı markası - ve Sevgililer Günü için nereden alınır
www.ayicgiyim.com 0 107
2021'in en iyi iç çamaşırı markası - ve Sevgililer Günü için nereden alınırHepimiz bu yıl evde sıkışıp kaldığımız sırada evin içinde iç çamaşırlarımızla dolaşarak bolca zaman geçirmiş olsak da, Sevgil..
25 Oca Gün Boyu Rahatlık İçin, Kadın İçgiyimin Kıyafetler Üzerindeki Etkisi?
www.ayicgiyim.com 0 133
Her kıyafetin harika bir temele ihtiyacı vardır ve işte burada kadın iç çamaşırı koleksiyonumuz devreye girer. Gün boyu rahatlık için gerekli tüm unsurların yanı sıra giydirilmiş kıyafetlere ihtişam k..
18 Oca Cinsellikde İç Çamaşırının Önemi
0 183
"Yapılan anketler ve araştırmalar, iç çamaşırlı bir vücudun,iç çamaşırsız  tamamen çıplak bir vücuttan daha çekici bir hale geldiğini söylüyor. Peki bunun etkisi ve nedeni ne? İç çamaşırları neden ç..
14 Oca Dünya Dillerinde ayicgiyim.com
abdullah 0 87
Dünya Dillerinde ayicgiyim.comayicgiyim.com olarak dünyanın heryerineki müşterilerle iletişim kurabilmek ve onlara ürünlerimizden hizmetlerimizden haberleri olması için sitemizi kendi özgün dillerinde..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)