Menü
Sepetiniz

DANTEL ELBİSE İLE NE GİYİLİR - MODA KOMBİNASYONLARI

12 Oca DANTEL ELBİSE İLE NE GİYİLİR - MODA KOMBİNASYONLARI
Tarafından gönderildi www.ayicgiyim.com 0 Yorum (lar) 101 Görüntüleme Bayan İç Giyim

DANTEL ELBİSE İLE NE GİYİLİR - MODA KOMBİNASYONLARI

Kısa bir süre önce, dantel ekleri olan bir bodysuit uygunsuzdu, çünkü bu tür giysiler " iç çamaşırı " kategorisi altında sınıflandırılıyordu Bununla birlikte, moda hala durmuyor ve çevrimiçi mağazamızın müşterileri, yüksek kaliteli dantel kumaştan yapılmış şık bir bodysuit'i normal bir fiyata seçebilirler. Ve takma ipuçlarına gelince - daha fazla olacak.

 

 

Kısaca en önemlileri hakkında

Dıştan , dantel body , dantelden yapılmış bir mayo. Bununla birlikte, bir mayodan farklı olarak, kasık bölgesinde giyme işlemini büyük ölçüde kolaylaştıran bir toka (genellikle düğmeli) vardır.

Dantel, yüksek derecede elastikiyete sahip çeşitli kumaşlarla tamamlanabilir. Ek olarak, başka dekoratif öğeler de kullanılabilir - boncuklar, danteller, nakışlar ve benzeri öğeler.

Günümüzde böyle bir giysi hem iç çamaşırı hem de ayrı bir unsur olarak kabul edilmektedir. Giyme rahatlığıyla birlikte çok yönlülüğü nedeniyle, bodysuit birçok kızın sevgisini kazandı.

 

 

Başarılı kombinasyon örnekleri

Dantel kumaştan yapılmış bedene oturan bir mayo, romantik bir görünüme harika bir katkı olabilir. Ancak vücut hareket özgürlüğüne engel olmadığı için çoğunlukla dansçılar veya cimnastikçiler body giymeyi severler. Ancak bu giysi diğer kombinasyonlar için uygundur, işte bazı güzel örnekler:

• Yüksek belli kot pantolon ile body - bu, dar bir beli ve kalçaların yuvarlaklığını vurgulamak için bir fırsattır;

• Tül etek artı dantel orijinal ve romantik görünecek - ilk buluşma için harika bir kombinasyon;

• Klasik veya palazzo pantolonlar görünümü tamamlayarak ona biraz şıklık katacaktır;

• Yazın şortla giymeye değer ve gerekirse bir gömlek ekleyin - bu uygundur;

• Pileli bir etek harika görünür, ancak uzunluğu ve gölgeyi dikkatlice seçmelisiniz.

Hiç kimse bir dantel elbisenin kesinlikle tamamlayıcı olduğunu söylemez. Bu tür giysiler bağımsız giysi olarak kullanılabilir. Yoga, fitness veya dans yapıyorsanız, bu spor giyim seçeneği çok uygundur. Ayrıca sevilen biri, sizi bunun içinde görürse, görüntüyü kesinlikle takdir edecektir.

Bununla birlikte, seçim kriterlerini hatırlamaya değer, yani:

1. Boyut tablosunu dikkatlice okuyun;

2. Vücudunuzun doğru ölçülerini alın;

3. Size yakışacak bir renk ve stil seçin.

Bu aksesuarı hangi amaçla alacağınızı önceden belirlemeniz gereksiz olmayacaktır. Kesim ve belirli bir modelin genel özellikleri buna bağlı olacaktır. Renk de önemli bir seçim parametresidir. Geleceğin şık topluluğunun tüm ayrıntılarını ve belki de birden fazlasını önceden düşünmek gerekiyor.

 

 

Alıcının ilgisini çekecek

Tarzınızı daha cüretkar yapmak ve aynı zamanda tonlu bir figürü vurgulamak istiyorsanız, o zaman dantel bir body giymeye başlayın. Bu ürünü çevrimiçi mağazamız ayicgiyim.com'da sipariş etmek için kompleksleri atmaya değer.

Yorum Yap