İç Giyim Modeli Olmanın 5 Adımı

İç çamaşırı sektöründe çalışmak için ne gerektiğini hiç merak ettiniz mi? Onu takip etmeyi düşünüyor musunuz, ancak başarılı olma yeteneğiniz olup olmadığından emin değil misiniz?

İç çamaşırı modelleme, fotoğraf çekimleri için poz vermeyi ve podyumda iç çamaşırlarıyla yürümeyi içerir. Victoria’s Secret, Agent Provocateur ve Wonderbra (trafiği durduran ünlü "Hello Boys" reklamını unutabilen) gibi markalar her yıl milyonlarca pound kazanıyor. İç çamaşırı modelleme, şüphesiz en göz alıcı modelleme biçimlerinden biri olarak görülüyor, ancak perde arkasında çok fazla çalışma var.

İç giyim markaları da şüphesiz kültür üzerinde büyük bir etki yaratıyor. Seks ve modadan cinsiyet ve stile kadar iç giyim yıllardır dalga yaratıyor. Push-up sütyen satışlarının düşmesiyle birlikte, iç çamaşırı endüstrisi için bir sonraki büyük şey, açıkça "seksi" iç çamaşırlara kıyasla rahatlık ve güven gibi görünüyor.

İç çamaşırı modellemek kolay bir iş değil. İç giyim modeli olmakla ilgileniyorsanız, sektörü kırmaya yönelik ipuçlarımız için okumaya devam edin.
İç Giyim Modeli Nasıl Olunur

Bu moda niş, takip etmek için arzu edilen bir yoldur, ancak kameranın önünde giysilerini çıkarırken rahat hissetmek için belirli bir karakter gerekir. İç çamaşırı markaları, başarılı bir kariyerin tadını çıkarmak için karşılanması gereken modellerden belirli beklentilere sahiptir. İlkbahar / yaz aylarında markalar mayo çeşitlerini de tanıtacak.
1. Kendinden Emin Olun

Pek çok kişinin önünde yeterince özgüvene sahip olması için iç giyim modeli ve sadece iç çamaşırıyla bir kamera gerekir. Öğelerin uygun şekilde oturduğundan emin olmak için insanların dekolte / kalçanıza bakması gerekecek. Cildinizin kamera önünde kusursuz görünmesi için makyaj sanatçılarının cildinize ürünler sürmesine de katlanmak zorunda kalacaksınız. Bu, bir iç çamaşırı modelinin kendi teninde tamamen rahat olması gerektiği anlamına gelir.

Unutmayın, iç çamaşırı içindeki bu resimleriniz reklamlarda yer alacaktır ve markaya bağlı olarak vitrinlerde veya büyük reklam panolarında görünebilir. Bir iç çamaşırı modeli, herkes tarafından küçük giysilerle görüldüğünde rahat hissetmelidir.
2. Kusursuz Fiziği Şekillendirin

İnce, tonlu bir figür, iç çamaşırlarını sergilemek için çok aranıyor. İç çamaşırları ve daha düz tasarımları doldurmak için geniş bir göğüs ölçüsü, küçük bel ve pert pantolon gereklidir. Özellikle tonlu kollarını ve bacaklarını tamamlamak için güçlü bir altılı paket oluşturması gereken erkek iç giyim modelleri için tonda bir mide arzu edilir.

Niş, gelişmekte olan modellerin, doğru alanları mükemmel hale getiren bir egzersiz rejimi bulmasını talep ediyor. İç giyim modelleri spor salonunun düzenli ziyaretçileridir ve diyetleri herkesin bildiği gibi sağlıklıdır. İç çamaşırı modelleri genellikle kasları sıkılaştırmak için hafif ağırlıkları kullanarak ağırlık antrenmanı yapmayı, yağ yakmak için biraz kardiyo ile birlikte kullanmayı sever.
3. Kusursuz Bir Cilde Sahip Olun

Bu tür modelleme, bireylerin çok fazla et sergilemesini gerektirdiğinden, cildinizin parlak ve parlak olması gerekir. Kusursuz bir cilde kavuşmak için bol su içmek ve besleyici bir diyet yemek önemlidir. Tükettiğiniz yiyecek ve içeceklerin cildinizi etkilediğini ve bu nedenle cildinizi güzelleştirmek için ne yediğinizi değerlendirmeniz gerektiğini unutmayın. Düzenli bir güzellik rejimi de cildinizi tamamlayacak ve vücudunuzu en iyi şekilde sunacaktır.

İç çamaşırı modelleri, cildine bol miktarda nemlendirici parlaklık kazandırmak için sürekli olarak nemlendirmeyi sever. Vücut fırçalama (lenfatik akışı artırmak ve selülitten kurtulmak için), peeling (ölü cilt hücrelerini çıkarmak için) ve cildi temiz ve kolay çalışmak için düzenli cilt bakımı kliniği ziyaretleri gibi teknikleri denerler.
4. Kendinizi Rahat Hissediyor musunuz?

Gurur duyduğunuz bir figür ve ışıldayan bir cilt, güveninizi artıracak ve kendi cildinizde gerçekten rahat hissetmenize izin verecektir, ancak yabancılara bu kadar çok et göstermek yine de sinir bozucu olabilir.

Sinirlerinizi gizlemeye çalışmak ve tasarımları gururla ve özgüvenle giymek önemlidir. Çok az giyerken rahat olmak, yeteneklerinize güvenerek ve pratik yaparak ustalaşabileceğiniz bir beceridir. Yerel yüzme havuzunuzda bir mayo içinde kendinizi rahat hissetmiyorsanız, rahat bir iç çamaşırı modellemesi hissetmeyeceksiniz.
5. Nasıl Poz Vereceğinizi Bilin

Kendinize güçlü bir duruş sunmanız gerektiğinden, bir iç giyim modeli olarak beden farkındalığının anlaşılması hayati önem taşır. Figürü güzelleştiren pozlar esastır; Senin işin iç çamaşırını yapabileceğinin en iyi şekilde görünmesini sağlamak. Bazı pozlar fiziği vurgular ve bir model olarak bunları tanımak ve rahatsız edici bir şekilde bükülüp hareket etmemek önemlidir.

Gün içinde kusursuz bir poz vermek için vücudunuzu güçlü, pürüzsüz çizgiler oluşturacak şekilde konumlandırmaya çalışın ve pratik yapın. Bunu bir aynanın önünde ve kamera önünde yapın (belki güvendiğiniz bir arkadaşınızın yardımıyla veya bir zamanlayıcı ve tripodla) - aynalar bazen aldatıcı olabilirken, kameralar size kendinizi göremediğiniz açıları gösterebilir.


İç Giyim Modellemesinin Gerçekleri

Bir iç giyim modelinin ömrü, tanınmış dergi ve marka web sitelerinin sayfalarında göründüğü kadar göz alıcı değildir. İç giyim sektörüne girmek için çalışan umutlular, hazırlıklı, esnek ve göz alıcı olmayan tarafı kabul etmeye istekli olmalıdır.
Her Zaman Çıplak G-String Paketleyin

Değiştirmek için daima küçük bir çıplak g-string getirmeyi unutmayın. Numune setini deneyen son kişi sizseniz, çekimler arasında yıkama için zaman olmayacağını hatırlamak önemlidir. Örnek iç çamaşırların altına giymek için sağduyulu bir çıplak iç çamaşırına sahip olmak, her şeyi hijyenik ve rahat tutacaktır - onları getirdiğin için minnettar olacaksın.

Görünmez görünen ve size tam olarak uyan bir çift bulmayı unutmayın - tuhaf çizgiler ve izlerin çok dar iç çamaşırlarla yapılmasını istemezsiniz.
Yorgun Olmaya Hazırlanın

Modelleme eğlenceli görünebilir ama aslında zor bir iş olabilir. Belirli işlere ulaşmak için birçok model çok seyahat etmelidir ve çok az uykuyla çalışıyor olabilir.

Sağlıklı bir ısırık alamayabileceğiniz için kendi yemeğinizi önceden hazırlamak da önemlidir. Suyu doyurmak için büyük bir şişe su getirin ve göz çevresindeki şişkinliğe yardımcı olması için birkaç göz altı maskesi paketleyin.
Mükemmellik için Kesilmiş

İç çamaşırı modeli olmak istiyorsanız vücut kılları üzerinde düşünülmesi gerekiyor. Çoğu marka, bikini bölgenizin yanı sıra bacaklarınızı ve koltuk altı kıllarınızı almanızı ister.

Erkekler için göğüs kıllarını çıkarmanız veya düzgünce düzeltmeniz gerekebilir.

Bikini hatları sürekli bir endişe kaynağı olacak; Düzgün ve tüysüz tutmak, fotoğraf makinesinde ideal görünmeyeceği açık olan kusurlara ve kıl dönmesine neden olabilir. Makyaj sanatçısı, zaman alan ve rahatsızlık veren alanı kaplamak zorunda kalacaktır, bu nedenle ciltteki istenmeyen lekeleri mümkün olduğunca denemek ve önlemek önemlidir.

Tüm kişisel sınırlar kesinlikle aşılacaktır; stilist, makyajı ihtiyaç duyacağını hiç düşünmediğiniz yerlere uygulayacak! Bu durumlarda modellerin rahatlamasını gerektiren çok müdahaleci bir iştir.

Cilt tipinize uygun bir tüy alma rutininiz olduğundan emin olun. İster tıraş, ağda veya temizleme kremleri olsun, sizin için en iyi olanı bulmak için bir kozmetik uzmanıyla deney yapın ve çalışın.
Göğüs Büyüklüğü Dalgalanmaları

Göğüs büyüklüğünüz hormonlara ve diyete bağlı olarak düzenli olarak değişir ve bu nedenle altı ayda bir kontrol edilmelidir. Bu, göğsünüz aniden büyüdüğü için bir işi kaçırdığınız anlamına gelebilir. Marka, istatistiklerinizden farklı olan belirli bir göğüs boyutu isteyebilir. Maalesef, doğa ananın idaresini ele geçirdiği için bu senin kontrolün dışında. Farklı iç giyim markaları çeşitli ölçümler arar, bu nedenle oyuncu kadrosuna katılmaya devam edin ve sizi bir kampanya için kabul etmedikleri için bir markayı silmeyin.
Çantanızda Bir Çift Pantolon bulundurun

Doğaçlama bir döküm durumunda, evden daima çantanızda bir çift dantel külotla çıkmak iyi bir fikirdir. Rolü güvence altına almak için en iyi şansın içinde olmak için çok dikkat dağıtıcı olmasa da fiziğinize uygun ve güzel bir çift seçin. Modelleme endüstrisi, insanların okulu bırakması veya gereksinimlerde son dakikada bir değişiklik olması nedeniyle çok tahmin edilemez. Hazırlıklı ve esnek olduğunuzdan emin olun - her ihtimale karşı!
Ayın O Zamanı

Kadın iç çamaşırı modelleri regl döneminde tanga ve diğer giysiler giymek zorunda kaldıklarında, ped yerine tampon veya adet kupası tercih etmekten başka çareleri kalmayacak. Alerjiniz varsa veya bu tür hijyen ürünlerinden hoşlanmıyorsanız, bunu anlamanız önemlidir.

Adet döneminiz düzensiz görünebileceği için daima hazırlıklı olun. Öngörülemeyen anlar için çantanızda yedek tamponlar bulundurun.
Nasıl İç Giyim Modeli Olunur?

    İnsanlarla dolu bir odanın önünde iç çamaşırlarıyla poz vermek için güçlü bir iç güvene sahip olun.
    Düzenli bir egzersiz rejimi ve sağlıklı beslenmeyi sürdürerek ince, tonlanmış bir vücut oluşturun.
    Kusursuz bir cilt oluşturmak için besleyici bir diyet yapın, bol su için ve iyi bir cilt bakımı rutini uygulayın.
    Gurur verici pozlar sunmak için beden farkındalığına dair mükemmel bir anlayışa sahip olun.
    Sadece iç çamaşırı giyerek figürünüzü açığa çıkarırken% 100 rahat hissedin.
    Son dakika rezervasyonları için gerekli malzemeleri daima çantanızda tutarak hazırlıklı olun.

Bireylerin iç çamaşırı modeli olmak için gerekenlere sahip olup olmadıklarını anlamalarına yardımcı olacak daha fazla ipucunuz var mı? Düşüncelerinizi aşağıda bizimle paylaşın.


İç giyim modellerimizi görmek ve Alışverişe Başlamak için Tıklayın.