Termal Giyimin Çocuklarınız için Önemi...


Özel bir teknik kullanılarak üretilen ve zengin çeşitlilikle tüketiciye sunulan termal ürünleri, soğuk havalarda vücut ısısının korunmasını sağlar.  termal ürünler, çocuklarda ve hamilelerde de güvenle kullanılabilen doğal elyaftan imal edilen kumaşları ve üretim tekniği ile vücudun nefes almasını ve kuru kalmasını sağlar, böylece kullanıcıya konforlu ve sağlıklı giyim olanağı sunar. Anti bakteriyel özelliğe sahip ve uluslararası geçerliliği olan Öko-Tex 100 standart belgeli ürünler, soğuk havalarda sıcak ve kuru olabilmenin rahatlığını tarzınıza yansıtmanızı mümkün kılar.


Çocuklar İçin Termal Giyimin Önemi


Her yaş gurubuna hitap eden, çocuk termal kategorisinde sunduğu ürünlerle, çocukların rahat bir giyim deneyimi yaşamasını sağlar. Pijama takımından iç giyime, çoraptan mayoya kadar birçok ürünün yer aldığı kategoride bulabileceğiniz alternatif modeller çocuklarınızın hassas cildi gözetilerek tasarlanır ve üretilir. çocuk termal ürünleri, özel iplikler kullanılarak imal edilen ve anti bakteriyel özelliğe sahip kumaşları sayesinde hijyeni ön planda tutar.

Vücudun hava alış verişine imkân tanıyan ürün yapısı terlemeyi önlediği için çocukların en aktif ve hareketli olduğu durumlarda bile çocuklarınızın hareket özgürlüklerini kısıtlamaz ve terin yol açtığı tahriş ve hastalıklara karşı onları korur. Yünlü termal kumaşların kaşıntıya neden olan yapısal özelliklerine karşın termal ürünlerinde kullanılan kumaşın yumuşak dokusu, çocuklarınızı soğuktan korurken rahat bir giyim deneyimi yaşamalarını da sağlamış olur.


Okula Dönüş Hazırlıgında Termal Giyim Ürünleri

Okul alışverişi döneminde termal giyim ürünlerini tercih ederek çocuklarınızı sıcak ve kuru tutmanın en konforlu yolunu deneyimleyebilirsiniz. Siz de okul alışverişinizi yaparken, özel içerikleri ile çocuğunuzu soğuktan korurken nem kontrolünü sağlayarak terlemesine engel olan  termal iç giyimi ya da ayaklarını sıcacık tutan termal çorapları gönül rahatlığı tercih edebilirsininiz.